Algemeen forum > Technisch forum

Instellingen Telfort modem (zyxel P-2812HNU-F1)

<< < (4/8) > >>

theuser:

--- Quote from: knireis on 26 Mar 2013, 08:40:04 ---Als extra info:

Je kunt wel 3 accounts aanmaken, maar niet drie actief hebben. Zodra ik account 1 uitschakel werkt account 3 weer. Schakel ik 1 weer in, doet tie het niet, moet je eerst weer een van de anderen uitzetten.

Telfort stapt binnenkort over op een ander modem (arcadyan) dus ze zullen wel niets meer doen aan de firmware van de zyxels.

--- End quote ---

Heel vreemd welke firmware ? ik gok V3.10 van december.
Ik heb de laatste V3.11(TUE.5)-2_20130307 van 7Maart 2013 en kan gewoon 3 sip accounts actief hebben en Outbound proxy is bij mij verplicht.
Dus vermoedelijk stopt het te werken nadat telfort de firmware geupdate heeft.

Jasper:
ik heb ook V3.11(TUE.5)-2_20130130 , maar de datum is anders  ???

theuser:

--- Quote from: knireis on 26 Mar 2013, 09:20:46 ---ik heb ook V3.11(TUE.5)-2_20130130 , maar de datum is anders  ???

--- End quote ---

Dat maakt het nog vreemder , met die (Bagger Firmware port forward ellende) had ik precies hetzelfde wat betreft telefonie.
Firmware is maandag 25-03 op het modem gekomen.
Zal dus wel iets met de combinatie van providers te doen hebben , ik heb geen BP.
De 3 die zonder problemen bij mij registreren zijn:
1 Hoofd geporteerd nummer CheapConnect
2 Sipgate en
3 extra Cheapconnect nummer.

Gelukkig werkt het nu wel!

PaulV:
Ik kon het 3e sip-acount eerst ook alleen maar met de outbound-proxy-truc aan de praat te krijgen, maar de registratie bleef niet stabiel. Ik heb toen het CC-nummer omgeleid via PBXes, en nu registreert de 3e sip-account zonder problemen.

Jasper:
Ben net geporteerd, account wilde niet registreren. Moest toch de outbound proxy aanzetten, nu werkt het wel.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version